Kalenteri
Joulukuu 2018
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
48
 
 
 
 
 
1
Peli:Laune 2 Häme
13:00-14:30
Pelicans-EVU Red
Paikalle klo 12 mennessä, peli 13:00-14:30, Peliryhmä:1 Eemil Vinni
Peli:Kaarela 1
18:00-19:30
K-Kissat-EVU Blue
Paikalle klo 17:00 mennessä, Peliryhmä:72 Eemeli Tirkkonen 74 A
2
Peli:Matinkylä 2
17:00-18:30
BJR White-EVU Blue
Paikalle klo 16, peli klo 17.00-18.30.Peliryhmä:72 Eemeli Tirkk
Harjoitukset:Konala
9:30-10:30
Maalivahtijää
Paikalle niin että ehtii jäälle 9:30 mennessä, harjoitukset 9:30-10:30
Harjoitukset:Myyrmäki 2
16:30-18:00
Oheiset ja harjoitukset
Paikalle klo 15:20, oheiset, jää 16:30-18:00, loppulämmöt
49
3
Tapahtuma:14:30 Iltapäiväjää
klo 14:30-15:50
Harjoitukset:Sarkatie - Myyrmäki 1
19:00-20:30
Hockey Base ja yläjää
Paikalla Hocekybasessa klo 17:20, harjoitukset 17:30-18:30, yläjää 19:00-20:3
4
Harjoitukset:Myyrmäki 1
16:20-17:20
Harjoitukset ja oheiset
Paikalle 15:50 mennessä, jää 16:20-17:20, oheiset 17:35-18:35
5
Tapahtuma:14:30 Iltapäiväjää
Klo 14:30-15:50
Peli:Myyrmäki 2
19:30-21:00
EVU Red-Hunters
Paikalle klo 18:30, peli 19:30-21:00, toimitsijaryhmä 1, peliryhmä:1 E
6
7
Tapahtuma:14:30 Iltapäiväjää
Klo 14:30-15:20
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:00-20:00
Oheiset ja harjoitukset
Paikalle klo 17:50 mennessä, oheiset, jää 19:00-20:00, loppulämmöt
8
Peli:Myyrämäki
19:00-20:30
EVU Blue-EKS Red
Paikalle 18:00 menessä. Peli 19:00-20:30  Toimitsijaryhmä 1  Peliry
9
Peli:Myyrmäki 2
16:30-17:54
EVU Red-KJT Blue
Paikalle 15.30, peli 16.30-18.00, Toimitsijaryhmä 2: Peliryhmä: 1
Harjoitukset:Konala
9:15-10:15
Maalivahtijää
Paikalle niin, että ehtii jäälle klo 9:15
50
10
Tapahtuma:14:30 Iltapäiväjää
Klo 14:30-15:50
Harjoitukset:Yläjää
19:00-20:30
Hockeybase ja yläjää
Paikalla Hocekybasessa klo 17:20, harjoitukset 17:30-18:30, yläjää 19:00-20:3
11
Harjoitukset:Myyrmäki 1
16:20-17:20
Harjoitukset ja oheiset
Paikalle 15:50 mennessä, jää 16:20-17:20, oheiset 17:35-18:35
12
Tapahtuma:14:30 Iltapäiväjää
Klo 14:30-15:50
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:30-21:00
Oheiset ja harjoitukset
Salivuoro Rajatorpan koululla klo 18-19. Tämän jälkeen juosten hallille, joss
13
14
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:00-20:00
Oheiset ja harjoitukset
Paikalle 17:50, oheiset, jää 19:00-20:00, loppulämmöt
15
Harjoitukset:Myyrmäki 2
14:30-15:30
Oheiset ja harjoitukset
Paikalle klo 13:20 mennessä, oheiset, jää 14:30-15:30
16
Peli:Lappeenranta
23:00-6:26
Saipa ym.-EVU
Kumpikin peliryhmä matkustaa yhteiskuljetuksella Lappeenrantaan. Tarkempi ohj
51
17
18
Harjoitukset:Myyrmäki 1
16:20-17:20
Harjoitukset ja oheiset
Paikalle 15:50 mennessä, jää 16:20-17:20, oheiset 17:35-18:35
19
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:30-21:00
Oheiset ja harjoitukset
Paikalle klo 18:20 mennessä, oheiset, jää 19:30-21:00
20
21
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:00-20:00
Oheiset ja harjoitukset
Paikalle 17:50, oheiset, jää 19:00-20:00, loppulämmöt
22
Harjoitukset:Myyrmäki 2
15:30-16:30
Oheiset ja harjoitukset
Paikalle klo 14:20 mennessä, oheiset, jää 15:30-16:30
23
Harjoitukset:Konala
9:15-10:45
Maalivahtiharjoitukset
Paikalle niin, että ehtii jäälle 9:15 mennessä. Harjoitus 9:15-10:45
52
24
25
26
27
28
29
Peli:Kerava
23:00-7:20
EVU Red-KJT ym.
29.-30.12. pällit Keravalla...
30
Peli:Kerava
23:00-7:14
KJT ym.-EVU Red
pelit Keravalla jatkuvat
53
31
 
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=EVU05_3393
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita