Kalenteri
Tammikuu 2022
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
52
 
 
 
 
 
1
2
Harjoitukset:Myyrmäki 2
18:20-20:40
Oheiset ja jää
Paikalle klo 18.20Jää klo 19.30-20.30
53
3
Harjoitukset:Klaukkala
19:20-21:30
Oheiset ja jää, joukkuepalaveri
Paikalle klo 19:20Joukkuepalaveri koko joukkueelle punttisalilla, jonk
4
5
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:20-21:40
Punttisali, oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Punttiryhmä 1 salille, ryhmä 2 oheiset yläjäällä
6
Harjoitukset:Klaukkala 1
19:20-21:40
Ylempi peliryhmä, Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Punttisali varattu oheisiinJää klo 20:30
7
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:50-22:10
Alempi peliryhmä, Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:50Yläjää varattu oheisilleJää klo 21-22.
8
Peli:Lahti
14:15-21:15
Pelicans-EVU U17 Ylempi
Ylempi peliryhmä, vieraspeli, Lahti, SOL-AreenaPaikalla hallilla klo 1
9
Peli:Kuusankoski
11:00-18:00
KooKoo-EVU U17 Alempi
Alempi peliryhmä, vieraspeli, KuusankoskiPaikalla hallilla klo 10:45.
1
10
Harjoitukset:Klaukkala
19:20-21:30
Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Jää klo 20:30 - 21:30
11
12
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:20-21:40
Punttisali, oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Punttiryhmä 2 salille, ryhmä 1 oheiset yläjäällä
13
Harjoitukset:Klaukkala 1
19:20-21:40
Alempi peliryhmä, Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Jää klo 20:30 - 21:30
14
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:50-22:10
Ylempi peliryhmä, Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:50Yläjää varattu oheisilleJää klo 21-22.
15
16
Peli:Vuosaari 1
14:30-18:00
Viikingit Akatemia-EVU U17 Ylempi
Ylempi peliryhmä, vieraspeli, Vuosaari 1Paikalle klo 14.30, jäälämpö k
2
17
Harjoitukset:Klaukkala
19:20-21:30
Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Jää klo 20:30 - 21:30
18
19
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:20-21:40
Punttisali, oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Punttiryhmä 1 salille, ryhmä 2 oheiset yläjäällä
20
Harjoitukset:Klaukkala 1
19:20-21:40
Ylempi peliryhmä, Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Jää klo 20:30 - 21:30
21
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:50-22:10
Alempi peliryhmä, Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:50Yläjää varattu oheisilleJää klo 21.00-22.00.
22
Peli:Myyrmäki 1
18:50-22:00
EVU U17 Ylempi-Pelicans Team
Ylempi peliryhmä, kotipeli, Myyrmäki 1Paikalle klo 18.50, peli klo 19.
23
Peli:Klaukkala 2
12:30-16:00
EVU U17 Alempi-K-Vantaa Itä Akatemia
Alempi peliryhmä, kotipeli, Klaukkala 2Paikalle klo 12:30, jäälämmöt k
3
24
Harjoitukset:Klaukkala
19:20-21:30
Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Jää klo 20:30 - 21:30
25
26
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:20-21:40
Puntti, oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Punttiryhmä 2 salille, ryhmä 1 oheiset yläjäällä
27
Harjoitukset:Klaukkala 1
19:20-21:40
Alempi peliryhmä, Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Jää klo 20:30 - 21:30
28
Harjoitukset:Forever treenikeskus
19:30-20:30
Oheistreeni, kehonhuolto
Kehonhuollon oheistreenit, niille, jotka siihen ovat ilmoittautuneet.O
Harjoitukset:Myyrmäki 2
19:50-22:10
Oheiset ja jää (ylempi ryyhmä + kehonhuollon treenissä olevat)
Ne, jotka eivät ole kehonhallinnan treeneissä, paikalle klo 19:50 ja oheiset
29
30
4
31
Harjoitukset:Klaukkala
19:20-21:30
Oheiset ja jää
Paikalle klo 19:20Jää klo 20:30 - 21:30
 
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=EVUKurraU1720052006_6061
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita