EVU etsii uusia hallitusjäseniä
Etelä-Vantaan Urheilijat ryJulkaistu: 25.10.2022 15.58

EVU etsii uusia hallitusjäseniä

EVU etsii uusia hallitusjäseniä

Löytyykö sinulta kiinnostusta ja aitoa halua olla mukana kehittämässä lasten ja nuorten harrastusta. Sekä päästä vaikuttamaan seuran asioihin sekä tulevaisuuteen. Haemme EVUn hallitukseen aktiivisia ja innokkaita uusia kasvoja. Voit olla esim. markkinoinnin, viestinnän tai brändäyksen ammattilainen. Näille taidoille on erityisesti kysyntää. EVUn strategian yksi neljästä painopisteestä on vetovoimainen seuraidentiteetti. Kuulostaako asialta missä haluaisit olla mukana ja minkä osaaja olet? Tai mikä on muu osaamisalueesi mistä uskot olevan seuralle apua. Haluamme kehittyä koko ajan ja olla unelmien mahdollistaja jatkossakin.

Jos kiinnostuit lähetä vapaamuotoinen hakemus seuran toiminnanjohtaja/urheilutoiminnanjohtajalle Tero Koskirannalle, tero.koskiranta@evu.fi, 050 3210 984